Курахівський професійний ліцей 85612, м.Курахове, вул.Пушкіна, 6, тел./факс: (8-278) 3-31-57, e-mail: litsey129@ukr.net
Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід

Темы для Юкоз


Сторінки сайта

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про заклад >> Матеріально-технічна база

          Для забезпечення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітничих кадрів, ліцей має відповідну навчально-матеріальну і  методичну базу


          Приміщення і споруди ліцею обладнані відповідно до діючих нормативів і санітарних норм та експлуатуються згідно вимог охорони праці, правил пожежної безпеки і санітарно-гігієнічних норм.

          Об’єкти права власності: навчально виробничі, побутові, культурно-освітні, оздоровчі, спортивні будівлі та споруди, житло, комунікації, обладнання, засоби навчання, транспортні засоби та інше майно ліцею є державною власністю, закріпленою Міністерством освіти і науки України за ліцеєм і перебувають в оперативному  управлінні ліцею.

          Ліцей несе відповідальність перед Міністерством освіти і науки України за збереження та використання за призначенням закріпленого за ним майна.

В теперішній час ліцей має:

Наукові аудиторії

Кабінет технології зварювальних робіт

16 наукових аудиторій з економічних і гуманітарних дисциплін, 4 лабораторії та комп'ютерний клас, які оснащені необхідним обладнанням, меблями та наочними посібниками.

Майстерні

Майстерня спецтехнологій зварювання

10 майстерень, які мають необхідне обладнання для закріплення професійних прийомів і навичок учнів.

 

 

 

 

 

Спортивний зал

Стіна only-up

27 грудня 2017 року в Курахівському професійному ліцею відбулося довгоочікуване урочисте відкриття проекту «Створення спортивного скеледрому «Стіна only up», який став першим проектом у місті Курахове в рамках конкурсу ідей на отримання великого гранту «Громада своїми руками 2017».

Тренажерні зали

Жіночій тренажерний зал

2 тренажерні зали, адже оптимальні фізичні навантаження та фітнес - це основа гармонійного розвитку людини будь-якого віку.

 

 

 

 

Бібліотека

Бібліотечно-інформаційне обслуговування читачів здійснюється власною бібліотекою. Забезпеченість обов'язковою навчальною літературою всіх дисциплін робочого навчального плану відповідає встановленим нормам.

Їдальня та гуртожиток