Курахівський професійний ліцей 85612, м.Курахове, вул.Пушкіна, 6, тел./факс: (8-278) 3-31-57, e-mail: litsey129@ukr.net
Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід

Темы для Юкоз


Сторінки сайта

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота закладу >> Навчально-виробнича діяльність

            Ліцей – це сучасний навчальний  комплекс з проектною потужністю 450 осіб загальною площею приміщень – 6830 м2 (на одного учня 19,5 м2)


         Ліцей має графік навчального процесу, у якому відображено кількість навчальних тижнів на кожний семестр і рік, канікули, чергування теоретичного навчання, виробничого навчання та виробничої практики, поетапної кваліфікаційної атестації, державної кваліфікаційної атестації. Відповідає за дотримання співвідношення навчального часу між загально-професійною, професійно-теоретичною, професійно-практичною підготовкою та фізичною культурою. Приймає участь у виставках і конкурсах.

          Виробниче навчання проходить у навчально-виробничій майстерні у строки, визначені робочим навчальним планом. Виробнича практика організована відповідно до вимог на робочих місцях підприємств. До початку проходження виробничої практики визначаються місця і складається графік. Є накази з призначення керівників практики та відповідальних за безпеку праці.

          Ліцей враховує потреби сучасного виробництва, тому підготовка робітничих кадрів проводиться за прямими договорами з СО «Курахівська ТЕС», ТОВ «Східенерго», ТОВ «Електросталь», ТОВ «Променергобуд», Курахівським будівельно-монтажним акціонерним підприємством закритого типу «Донбасатоменергомонтаж», КП «Міська служба єдиного замовника», ТОВ «Донбастехелектро», ТОВ «Експериментально-механічний Курахівський завод» та іншими підприємствами.

          Охороні праці учасників навчально-виховного процесу, безпеці життєдіяльності приділяється значна постійна увага. Працівники та учні проходять всі необхідні інструктажі, кожна робітнича професія забезпечена комплектом інструкцій з охорони праці, робочим спецодягом. Службою з охорони праці перевіряється стан учбових місць в кабінетах, лабораторіях, майстернях навчального закладу, вивчається стан робочих місць на виробничих підприємствах, де учні проходять виробниче навчання та виробничу практику.

2017-2018 н.р.:

Минулі роки: