Курахівський професійний ліцей 85612, м.Курахове, вул.Пушкіна, 6, тел./факс: (8-278) 3-31-57, e-mail: litsey129@ukr.net
Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід

Темы для Юкоз


Сторінки сайта

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Робота закладу >> Навчально-методична робота

          Методична робота в ліцеї посідає важливе місце в системі підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання


          Головна мета методичної роботи – удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, пошуки нових форм навчання, підвищення ефективності професійної підготовки та виховання учнів.

          Традиційним видом методичної роботи є проведення предметних тижнів з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки. Методична робота на рік планується на підставі аналізу діяльності педагогічного колективу у вигляді самостійного розділу річного плану роботи ліцею.

          В ліцеї здійснюється колективна та індивідуальна методична робота.Такі форми колективної роботи, як проблемні семінари, круглі столи, педагогічні читання, семінари з ділової активності, психологічні тренінги тощо, за останні роки вдосконалюються, стають більш різноманітними, застосовуються мультимедійні засоби та впроваджуються інформаційно-комунікаційні технології.

          Відповідно до визначених напрямків роботи протягом навчального року проводяться відкриті уроки, семінари-практикуми, конкурси професійної майстерності, предметні тижні, олімпіади.

          Методичні комісії на своїх засіданнях розглядають питання планування навчально-виховного процесу, виконання навчальних планів і програм, комплексно-методичне забезпечення професій та предметів, методики викладання, організації та проведення конкурсів професійної майстерності, предметних тижнів, підвищення рівня навчальних досягнень учнів тощо.