Курахівський професійний ліцей 85612, м.Курахове, вул.Пушкіна, 6, тел./факс: (8-278) 3-31-57, e-mail: litsey129@ukr.net
Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід

Темы для Юкоз


Сторінки сайта

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Робота закладу >> Виховна робота

У навчальному закладі використовуються і щорічно проводяться різноманітні форми виховної роботи: тематичні вечори,  інтелектуальні ігри, масові спортивні змагання, свята, конкурси, бесіди, екскурсії, виховні години, зустрічі з цікавими людьми


Фотоальбом виховних заходів 2017-2018 н.р.>> 

Фотоальбом виховних заходів 2016-2017 н.р.>>

Фотоальбом виховних заходів 2015-2016 н.р.>>


          Метою виховної роботи ліцею є сприяння розвитку індивідуальності і самовираження дитини, використання особистісно-орієнтованих форм і способів педагогічної взаємодії, культурно-освітніх ресурсів соціальних партнерів. Вона спрямована на формування національної самосвідомості, патріотизму, свідомого відношення до праці та професійну адаптацію, морально-етичних та естетичних смаків, на попередження правопорушень,  розвиток здібностей,  нахилів та інтересів учнів, формування здорового способу життя.

          У Курахівському професійному ліцеї планування та організація навчально-виховної діяльності забезпечується відповідно до плану роботи на навчальний рік. Методичними комісіями розроблена тематика та методичні рекомендації для проведення читацьких конференцій, виховних годин, батьківських зборів, індивідуальних бесід з учнями. 

          Найбільш поширеною формою виховної роботи в навчальних групах є виховні години. Тематику таких годин розробляє класний керівник або закріплений за групою викладач. Ці години проводяться 1 раз на тиждень за розкладом, а тематичні – згідно річного та щомісячного планів виховної роботи ліцею (не менш 3 години на місяць) у формі бесіди, лекції, диспуту, гри з елементами ділової активності, усного журналу, зустрічі з цікавими людьми. До підготовки виховного заходу залучаються учні, які беруть активну участь у його проведенні. Теми виховного заходу даються учням заздалегідь, розподіляються завдання по збору і підготовці наочності до теми, пропонується прочитати необхідну літературу, готуються відповіді на питання , які їх цікавлять.

          Розроблено заходи щодо запобігання поширенню серед учнівської молоді наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, ВІЧ – інфекції, СНІДу. Щомісячно проводяться зустрічі з лікарями Курахівської поліклініки, наркологом, дерматовенерологом та ін. згідно плану медичних та санітарно-гігієнічних знань. Проводяться анкетування, бесіди, лекції, зустрічі з батьками,  робітниками юстиції, КМСД, прокуратури, ССД. Практикуються відео-лекції з профілактики наркоманії та тютюнопаління, консультації з надання індивідуальної, психологічної, юридичної  допомоги учням та їх батькам.

          В ліцеї створена і працює рада учнівського самоврядування, яка займається організацією дозвілля учнів, правовим вихованням, пропагандою здорового способу життя.

          Викладачі ліцею активно залучають учнів, до гурткової роботи та спортивних секцій. Організація позаурочної гурткової роботи   спрямована на здобуття знань, умінь, навичок учнів за інтересами, забезпечує їх потреби  в творчій самореалізації. Одними з напрямків роботи гуртків, що діють на базі ліцею, є  технічний, художньої самодіяльності та фізкультурно-спортивний.

          В позаурочний час в ліцеї проводяться спортивні змагання навчальних груп з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу. Щоденно працює тренажерний зал. Організована кімната відпочинку та психологічного розвантаження,  де є сауна для поновлення сил педагогічними працівниками ліцею.

 

Щорічно в Курахівському професійному ліцеї проводяться виховні заходи, такі як:

2017-2018 н.р.:

2016-2017 н.р.:

Учні Курахівського професійного ліцею пропонують вашій увазі соціальний ролік "Діти проти війни"

Курахівський професійний ліцей вітає Вас з Міжнародним днем рідної мови!

Вітаємо з щедрою Масляною! Курахівський професійний ліцей

Музично-розважальний вечір до свята 8 березня

2015-2016 н.р.: